Apie projektą  | Įvykiai  | Kontaktai  | 

Išbandžiusios ir aprašiusios MARCH projekto gerąsias patirtis (2016 m.)

Eil. Nr. Mokykla Komandos vadovas Mokytojai Veikloje dalyvavusių mokinių skaičius
1. Akmenės gimnazija Laima Zdanevičienė Rita Piežienė
Erika Sondienė
120
2. Juodšilių „Šilo“ gimnazija Jurgita Mackevičiūtė Vida Jančiauskienė
Eugenija Treigytė
Darjušas Narkevičius
Rasa Stipinienė
Halina Novicka
Natalja Zareckaja
20
3. Kauno „Vyturio“ gimnazija Jolanta Leonavičienė Regina Rupkutė
Irena Šidlauskienė
Jolanta Žemaitienė
Aušrelė Petronytė
Onutė Kazakevičienė
80
4. Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras Vilma Milašiūnaitė Rita Gusarovienė
Kęstutis Alšauskas
Aušra Marija Bidvienė
Simona Bikinaitė
Vilma Plutienė
Evalda Čeilitkienė.
96
5. Kauno Maironio universitetinė gimnazija Daina Krilavičienė Rita Urbanavičienė
Diana Petrauskienė
Asta Jakutienė
Daiva Morozovienė
Audronė Valickienė
121
6. Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Jonas Petkevičius Vilma Gedvilienė
Laima Gaižutienė
Nijolė Steponavičiūtė
Žydrūnė Bastienė
Aušra Urbikienė
Rasa Saliamonienė
300
7. Kauno Simono Daukanto progimnazija Aivaras Kunigonis Jolanta Žvirblienė
Laimutė Leonavičienė
86
8. Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus Aritonė Plungienė Inesa Rekuvienė
Algė Kilijonienė
Lina Skužinskienė
Rasa Belickienė
Rasa Brundzaitė
Loreta Paulauskienė
Nijolė Alionytė
Vygailė Vaidotienė
Roma Taučienė
Rūta Meiglienė
Loreta Raisanen
Aldona Urbonienė
Nijolė Jakubauskienė
Alma Lažauninkienė
Jolanta Vildžiūnienė
Vaida Valatkienė
Ramunė Kojelavičienė
Egita Junevičienė
Rita Benesevičienė
Rita Gusarovienė
Zenovija Bartlingienė
Robertas Andriuška
Povilas Baltutis
Rytis Koncevičius

Danguolė Zigmantaitė

1121
9. Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija Simona Balčiūnienė Raimonda Dargevičienė
Virginija Gineikė
308
10. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija Lina Stancelienė Lina Butkutė
Ilona Mačiulaitienė
Audrius Česnelis
Živilė Stankutė
Rita Lavrinenkovienė
Ramutė Bytautė
109
11. Klaipėdos Simono Dacho progimnazija Virginija Birenienė Džiuljeta Lukoševičienė
Ingrida Peskovienė
Karolis Makauskas
Saulius Kavaliūnas
Vilma Bergelienė
Danutė Sebeckytė
30
12. Riešės gimnazija Irina Gaidamovič Edvardas Urbonavičius
Alicija Bilinska
Tomas Jakubickis
Lina Miliuvienė
Inga Saplinskienė
24
13. Šiaulių „Romuvos“ gimnazija Nijolė Bružaitė Zita Savickienė
Rasa Švobaitė
44
14. Šiaulių Didždvario gimnazija Virginija Savickaitė Julija Muningienė
Irina Barabanova
Kristina Muraškienė
Egidijus Adomaitis
Aidas Bertulis
73
15. Šiaulių r. Aukštelkės mokykla Irma Raščiūtė Lina Valauskienė 20
16. Šiaulių r. Meškuičių gimnazija Genovaitė Liepinia Margarita Vilkonienė
Danutė Navickienė
Rosita Serpauskienė
Erika Valuntienė
Kristina Daukšaitė
Kristina Dagienė
65
17. Vilniaus inžinerijos licėjus Roberta Firavičiūtė Dalius Barkauskas
Mindaugas Petravičius
Romualdas Kličius
Vaida Garbenienė
Rūta Filončikienė
Edita Lukšaitė
Aurelija Čebelienė
144
18. Vilniaus licėjus Jolita Milaknienė Virginija Barbaravičiūtė
Irina Čibiraitė
Darius Šimkus
Bronius Skūpas
Eugenijus Rudminas
Simas Ignatavičius
Rasa Žemaitaitienė
10
19. Vilniaus Salininkų gimnazija Renata Boguško Rita Šiaurienė
Agnė Povilaitienė
Vilija Vrubliauskienė
Božena Milgevičienė
Vaida Liubertienė
Julija Petkienė
Petras Lozda
19

 

 
Informacija atnaujinta 2016-10-26 08:49:15