Naujienos

Mokyklos gilina žinias medijų ir informacinio raštingumo ugdymo projekte

Balandžio 17, 20, 21 dienomis Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose susirinko šešiasdešimt projekte „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“ dalyvaujančių bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų komandų.

2015-04-24

Penktadienį vyks konferencija „Informaciniai iššūkiai šiuolaikinėje visuomenėje“

Balandžio 17 d. Vilniuje vyks konferencija „Informaciniai iššūkiai šiuolaikinėje visuomenėje“. Konferencija skirta projekte „Medijų ir informacinis raštingumas“ dalyvaujančioms mokyklų komandoms. Projektą įgyvendina Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudamas su Švietimo ir mokslo ministerija bei Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje.

2015-04-16

Kviečiame dalyvauti mokyklų atrankoje į medijų ir informacinio raštingumo ugdymo seminarus

Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklas ir profesinio mokymo įstaigas, vykdančias pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas ir norinčias dalyvauti projekte, suburti 5 narių komandą ir teikti paraiškas dalyvauti MIR ugdymo seminaruose. Atrinktos mokyklų komandos jau š. m. balandžio mėn. bus pakviestos į įvadinius seminarus, kurie vyks didžiuosiuose šalies miestuose. Antrieji seminarai vyks birželį, rugsėjį ir spalį visoje Lietuvoje.

2015-02-20

Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas – šiandienos mokyklos iššūkis

Ugdymo plėtotės centras ir Švietimo ir mokslo ministerija vykdo projektą, skirtą 9–12 klasių mokinių medijų ir informaciniam raštingumui (toliau – MIR) ugdyti. Projekto pradiniame etape parengta metodinė MIR ugdymo medžiaga bus pristatyta seminaruose 2015 m. kovo–gruodžio mėn.

2015-01-23

Projekto ekspertai susipažino su suomių MIR ugdymo programomis

2014 m. pabaigoje Ugdymo plėtotės centro projekto „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“ ekspertai vyko į Suomiją pasisemti gerosios patirties iš Šiaurės kaimynų, turinčių nacionalinę medijų raštingumo ugdymo politiką ir praktiką. Per vizitą aplankyta keletas mokyklų ir Tamperės universiteto Ugdymo mokslų fakultetas.

2015-01-16

 

 
Informacija atnaujinta 2015-04-24 14:41:13
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.