PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO IR PERKVALIFIKAVIMO SISTEMOS PLĖTRA (II ETAPAS)


Inovatyvių pedagogų kvalifikacijos tobulinimo formų pristatymai

Pristatymai
Ugdomasis vadovavimas
2013-12-04
Animuotame pristatyme supažindinama su viena iš inovatyvių pedagogų kvalifikacijos formų – ugdomuoju vadovavimu. Šiuose mokymuose mokytojai turės galimybę sustiprinti pamokų planavimo ir rengimosi joms įgūdžius, patobulinti mokymo ir mokymosi procesą, o taip pat įgauti daugiau pasitikėjimo savimi.
Projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ pristatymas
2013-11-15
Pristatomas UPC projektas „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“.
Inovatyvios pedagogų kvalifikacijos tobulinimo formos
2013-11-15
Animuotame pristatyme supažindinama su penkiomis inovatyviomis pedagogų kvalifikacijos tobulinimo formomis: supervizija, ugdomuoju vadovavimu, mini mokymais, stažuotėmis Lietuvoje ir užsienyje.
Mini mokymai
2013-11-15
Animuotame pristatyme sužinosite apie inovatyvią pedagogų kvalifikacijos tobulinimo formą – mini mokymus. Tai kvalifikacijos tobulinimo forma, skirta išimtinai ugdymo procesų tobulinimui. Mini mokymai – tai galimybė tobulėti kartu su kolegomis savo mokykloje.
Supervizija
2013-11-15
Animuotas pristatymas skirtas supažindinti su pedagogų kvalifikacijos tobulinimo forma – supervizijomis. Supervizijose kiekvienas dalyvis turi galimybę pateikti savo darbe pasitaikančią situaciją, ją išanalizuoti ir ieškoti sprendimų būdų.
Stažuotės Lietuvoje
2013-11-15
Animuotas pristatymas supažindina su viena iš inovatyvių pedagogų kvalifikacijos formų – stažuotėmis. Stažuotėse mokytojai turi galimybę dalintis savo patirtimi, dalyvauti bendruose projektuose, susipažinti su pedagogais iš kitų mokyklų, savo srities specialistais, patobulinti savo kompetencijas.

 

 
Informacija atnaujinta 2017-07-19 15:15:43