Kontaktai

Projekto finansininkė
Irena Subočienė
(8 5) 210 9829
Irena.Subociene@upc.smm.lt

Projekto metodininkė, atsakinga už studijas
Rita Baškienė
8 (5) 210 9829
StudijosTesk@upc.smm.lt

Projekto partneriai

Kauno technologijos universitetas
Įmonės kodas 111950581
Tel. +370 373 00 123
El. paštas: Indre.Rauleckiene@ktu.lt
Adresas: A. Mickevičiaus g. 37, Kaunas
Kontaktinis asmuo: Indrė Rauleckienė

Klaipėdos universitetas
Įmonės kodas 211951150
Tel. (8 46) 398 983
El. paštas: Rima.Bachmataviciene@ku.lt
Adresas: H. Manto g. 84, 92294 Klaipėda
Kontaktinis asmuo: Rima Bachmatavičienė

Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Įmonės kodas 111950624
Tel. (8 5) 261 2691
Įmonės kodas: 111950624
El. paštas Esta.Urbonaviciene@lmta.lt
Adresas: Gedimino pr. 42, 01110 Vilnius
Kontaktinis asmuo: Esta Rūta Urbonavičienė

Lietuvos sporto universitetas
Įmonės kodas 111951530
Tel. (8 37) 302 621
El. paštas Kestutis.Kausilas@lsu.lt
Adresas: Sporto g. 6, 44221 Kaunas
Kontaktinis asmuo: Kęstutis Kaušilas

Mykolo Romerio universitetas
Įmonės kodas 111951726
Tel. (8 5) 271 4710
El. paštas: V.Indrasiene@lmruni.eu
Adresas: Ateities g. 20, Vilnius
Kontaktinis asmuo: Valdonė Indrašienė

Šiaulių universitetas
Įmonės kodas 111951345
Tel. (8 41) 59 5851
El. paštas: Rima.A@tsi.su.lt
Adresas: Višinskio g. 38, Šiauliai
Kontaktinis asmuo: Rima Bakutytė

Vilniaus kolegija
Įmonės kodas 21195131
Tel. +370 685 28547
El. paštas: V.Juskiene@pdf.viko.lt
Adresas: Saltoniškių g. 58, Vilnius
Kontaktinis asmuo: Vaiva Juškienė

Vilniaus universitetas
Įmonės kodas 211950810
Tel. (8 5) 266 76 62
El. paštas: Nijole.Radaviciene@fsf.vu.lt
Adresas: Universiteto g. 3, Vilnius
Kontaktinis asmuo: Nijolė Radavičienė

Vytauto Didžiojo universitetas
Įmonės kodas 111950396
Tel. +370 373 27 821
El. paštas: Lina.Kaminskiene@vdu.lt
Adresas: Jonavos g. 66, Kaunas
Kontaktinis asmuo: Lina Kaminskienė

 

 
Informacija atnaujinta 2019-01-08 14:33:05