Baigėsi atranka norintiesiems įgyti papildomų dalykinių kompetencijų ir pedagogo kvalifikaciją

Ugdymo plėtotės centras, įgyvendindamas projektą „Tęsk“, kartu su projekto partneriais Kauno technologijos universitetu, Mykolo Romerio universitetu, Šiaulių universitetu, Vilniaus kolegija, Vilniaus universitetu ir Vytauto Didžiojo universitetu baigė vertinti gautas paraiškas ir atrinko būsimus studentus, kurie įgis papildomą dalykinę kompetenciją ar pedagogo kvalifikaciją.

Paraiškas studijuoti pateikė daugiau kaip 600 asmenų. Populiariausios buvo ikimokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo ir profesinės pedagogikos studijų programos.

Kauno technologijos universitetas pagal profesinių pedagogikos studijų programą priims studijuoti 15 studentų, dalyko krypties studijų programą studijuos 12 asmenų.

Mykolo Romerio universitetas į pedagogikos studijas priims 7 studentus.

Vilniaus universitetas į ikimokyklinio ugdymo pedagogikos modulį priims 36 studentus, į pradinio ugdymo pedagogikos modulį – 24, o į profesinių pedagoginių studijų programą „Mokyklos pedagogika“ – 11 studentų.

Vytauto Didžiojo universitetas studijuoti ikimokyklinio ugdymo pedagogiką priims 40 norinčiųjų, į pradinio ugdymo modulį – 20, į matematikos studijas – 15, į anglų kalbos modulį – 12 , į biologijos modulį – 9, pedagogiką studijuos 10 studentų.

Šiaulių universitetas į ikimokyklinio ugdymo, pedagogikos ir priešmokyklinio ugdymo priims 80 studentų, integruotų gamtos mokslų pedagogiką studijuos 12 asmenų, pradinio ugdymo pedagogiką – 18 ir pedagogikos modulį – 20 studentų.

Vilniaus kolegijoje pagal ikimokyklinio ugdymo studijų programas studijuoti atrinkta 50 norinčiųjų, pagal pradinio ugdymo studijų programas – 37 pedagogai.

Jau greitai universitetai atvers duris 428 studentams, projekto „Tęsk“ dalyviams. Su jais asmeniškai susisieks universitetai ir praneš, kaip bus vykdomos studijos.

Norime informuoti, kad tiems, kuriems nenusišypsojo laimė studijuoti šiais metais, gali pasisekti jau kitais metais, kai vėl bus organizuojamos atrankos į studijas. Kviečiame sekti informaciją mūsų interneto svetainėje.

Alena Gerasimava,
IT skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2018-07-16 16:19:04
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.