Mokome sėkmei

„Mokome sėkmei“ mokymuose – apie mobiliuosius įrenginius ir vertinimą

2019 m. vasario 21 d. daugiau nei 70 mokytojų dalyvavo antruosiuose mokymuose pagal Britų tarybos ir Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamą kvalifikacijos tobulinimo programą „Mokome sėkmei“. Šiuose mokymuose buvo gilinamasi į šias aktualias temas: mobiliųjų įrenginių taikymą ugdymo procese bei vertinimą mokymuisi. Mokytojai savo žinias plėtė su lektoriais iš D. Britanijos ir Portugalijos Gavin Dudeney ir Dan Bruce.

2019-02-26

Mokymas – visą gyvenimą besitęsiantis mokymasis

2018 m. rugpjūčio 21–22 d. per 90 mokytojų susirinko į mokymus pagal Britų tarybos ir Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamą kvalifikacijos tobulinimo programą „Mokome sėkmei“. Anglų kalba vykę mokymai pritraukė įvairių dalykų mokytojus. Kai kurie dalyviai mokymuose dalyvavo jau antrus metus.

2018-08-30

Programos „Mokome sėkmei“ dalyviai toliau mokysis virtualioje aplinkoje. Kviečiame prisijungti visus norinčiuosius!!!

Rugpjūčio 21–22 d. per 90 mokytojų susirinko į mokymus pagal Britų tarybos ir Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamą kvalifikacijos tobulinimo programą „Mokome sėkmei“ (angl. Teaching for success). Anglų kalba vykę mokymai pritraukė įvairių dalykų mokytojus – pradedant kalbų, baigiant tiksliųjų mokslų.

2018-08-27

Dar daugiau pedagogų bus pasirengę mokyti sėkmei

Rugpjūčio 21–22 d. prasidės mokymai pagal Britų Tarybos ir Ugdymo plėtotės centro įgyvendinama kvalifikacijos tobulinimo programa „Mokome sėkmei“ (angl. Teaching for success). Didelio populiarumo ir mokytojų susidomėjimo sulaukusi programa įgyvendinama antrus metus iš eilės.

2018-08-08

Mokau ir mokausi sėkmei

Siekdami mokinius sėkmingai mokyti, privalome nuosekliai mokytis patys, nuolat papildyti savo žinias ir semtis patirties vieni iš kitų. Neretai tai darome gerosios patirties pasidalijimo renginiuose, metodiniuose susitikimuose. Svarbu nepamiršti, jog mus supa ir kiti neišsemiami idėjų šaltiniai, kuriais galime pasinaudoti.

2018-04-17

Programa „Mokome sėkmei“ – ką atrado ir suprato programos dalyviai?

Britų tarybos ir Ugdymo plėtotės centro tęstinė pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programa „Mokome sėkmei“ (angl.„Teaching for success“) – viena iš nedaugelio anglų kalba vykdomų programų Lietuvoje. Turbūt tai viena priežasčių, kodėl ji sulaukė tokio didelio pedagogų susidomėjimo.

2018-03-26

Įvyko „Mokome sėkmei“ baigiamasis seminaras

Vasario 22–23 d. vyko Britų tarybos ir Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamos tęstinės pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programos „Mokome sėkmei“ baigiamasis seminaras. Programos dalyviai nepabūgo spaudžiančio žiemos šaltuko ir gausiai susirinko apibendrinti įgytos patirties, planuoti veiklų ateičiai ir, žinoma, pabendrauti su kolegomis bei pamėgtais Britų tarybos lektoriais.

2018-02-27

Programa „Mokome sėkmei“ – reflektuojančiam praktikui

Vasario 22–23 d. vyks baigiamasis Britų Tarybos ir Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamos tęstinės kvalifikacijos tobulinimo programos „Mokome sėkmei“ (angl. Teaching for success) seminaras. 2017 m. rugpjūčio pabaigoje vyko įvadiniai šios programos mokymai, kuriuose dalyvavo 180 įvairių dalykų mokytojų. Vėliau dalyviai persikėlė į virtualią aplinką – išklausė nuotolinių internetinių kursų modulių medžiagą, atliko lektorių skirtas užduotis.

2018-02-19

Gera pradžia – pusė darbo: startavo kvalifikacijos tobulinimo programa „Mokome sėkmei“

Kaitinant saulei ir viliojant pliūkštelėti į ežerą ar jūrą, rugpjūčio 16–18 d. mokytojai gausiai rinkosi į Britų tarybos ir Ugdymo plėtotės centro organizuotus programos „Mokome sėkmei“ mokymus. Mokymų tikslas – supažindinti mokytojus su kvalifikacijos tobulinimo programa, apžvelgti XXI amžiuje aktualias kompetencijas, aptarti žemesniuosius ir aukštesniuosius kognityvinius gebėjimus ir išbandyti naujų metodų kompetencijoms ugdyti.

2017-08-22

Programa „Mokome sėkmei“

Britų tarybos finansuojama kvalifikacijos tobulinimo programa „Mokome sėkmei“ (Teaching for Success) skirta įvairių dalykų mokytojams (ypač anglų kalbos), įgyvendinantiems bendrąsias ugdymo programas. Mokymai vyks anglų kalba.

2017-08-01

 

 
Informacija atnaujinta 2019-02-27 11:21:07
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.