Renginiai


Renginiai šį mėnesį

Renginiai kitą mėnesį

Norėdami registruotis į renginius, turite prisijungti prie Ugdymo sodo.

Instrukcija, kaip prisijungti, pateikiama šioje mokymo priemonėje.

Renginių archyvas (iki 2015 m. vasario): kalendorius ir renginių medžiaga, Menų dūzgės.

 

Eil. Nr. Renginio, programos pavadinimas Tikslinė grupė

Trukmė (akad. val.)

Data Renginio vadovo vardas ir pavardė, telefonas, el. pašto adresas

LIETUVIŲ KALBA IR LITERATŪRA

Lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrosios programos įgyvendinimas: patirtis ir gebėjimų ugdymas Pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai iš:

12

Meilė Čeponienė, tel. (8 5) 2779881 Meile.Ceponiene@upc.smm.lt

Daina Grigėnienė, tel. (8 5) 2779881 Daina.Grigeniene@upc.smm.lt

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje, T. Ševčenkos g. 31, Vilnius Vilniaus rajono, Ukmergės, Molėtų, Širvintų, Švenčionių ir Trakų rajonų bei Elektrėnų savivaldybės mokyklų

gruodžio 10–11 d.

Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centre, Baltijos pr. 51, Klaipėda Klaipėdos, Šiaulių ir Tauragės apskričių mokyklų

gruodžio 12–13 d.

Visagino „Verdenės“ gimnazijoje, Taikos pr. 21, Visaginas Visagino savivaldybės, Ignalinos ir Zarasų rajonų mokyklų

gruodžio 17–18 d.

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje, T. Ševčenkos g. 31, Vilnius Vilniaus ir Kauno miestų, Alytaus apskrities mokyklų

gruodžio 18–19 d.

Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje, Vytauto g. 35, Šalčininkai Šalčininkų rajono mokyklų

gruodžio 27–28 d.

PRADINIS UGDYMAS

Integruotas lietuvių kalbos mokymasis: turinys, patirtis, tobulinimo kryptys Tautinių mažumų mokyklų pradinio ugdymo mokytojai

17

Aldona Zaukienė, tel. (8 5) 2772194 aldona.zaukiene@upc.smm.lt

Visagino švietimo pagalbos tarnyboje,
Draugystės g.12, Visaginas
Visagino, Zarasų, Ignalinos rajonų

gruodžio 11–12 d.

Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijoje,
Paryžiaus Komunos g. 14, Klaipėda
Klaipėdos apskrities

gruodžio 13–14 d.

Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje,
Vytauto g. 35, Šalčininkai
Šalčininkų rajono ir Šiaurės rytų Lietuvos

gruodžio 12–13 d.

TECHNOLOGIJOS

Rėdos ratas: tradicijos ir šiuolaikiškumas

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje, S. Konarskio g. 27, Vilnius

Technologijų mokytojai, dirbantys pagal technologijų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, įgyvendinantys etninės kultūros modulį Technologijos ir etninė kultūra, menų, etninės kultūros ir pradinio ugdymo mokytojai

40

II sesija gruodžio 27 d.

Eglė Vaivadienė, tel. (8 5) 2109826, Egle.Vaivadiene@upc.smm.lt

III sesija 2019 m. vasario 20 d.

IV sesija 2019 m. balandžio 23 d.

VADYBA

Vadybinių kompetencijų ugdymas per asmeninę patirtį (ketinantiems tapti švietimo įstaigų vadovais)

Ugdymo plėtotės centre, M. Katkaus g. 44, Vilnius

Pedagogai, ketinantys tapti švietimo įstaigų vadovais

40

I srautas

I sesija spalio 8–9 d.

II sesija gruodžio 10 d.

Regina Žukienė, tel. (8 5) 2772840, Regina.Zukiene@upc.smm.lt

II srautas

I sesija gruodžio 11 d.

II sesija 2019 m. vasario 11 d.

Indrė Paliulienė, tel. (8 5) 5 2109820, Indre.Paliuliene@upc.smm.lt
Vida Kamenskienė, 8 5) 2109820, Vida.Kamenskiene@upc.smm.lt
Vadybinio darbo pagrindai: įvadiniai mokymai naujai paskirtiems vadovams
Ugdymo plėtotės centre, M. Katkaus g. 44, Vilnius
Švietimo įstaigų vadovai 60

I sesija - gruodžio 4–5 d.

II sesija - 2019 m. vasario 12 d.

III sesija - 2019 m. kovo 26 d.

Indrė Paliulienė, tel. (8 5) 2109820, Indre.Paliuliene@upc.smm.lt
Vida Kamenskienė, 8 5) 2109820, Vida.Kamenskiene@upc.smm.lt