Technologijų mokyklinis brandos egzaminas: sėkmės, patirties apibendrinimas

2014-06-05 09:00 Ugdymo plėtotės centras, M. Katkaus g. 44, Vilnius.

Apie renginį:

2014 m. birželio 3 ir 5 d. Švietimo ir mokslo ministerija, Nacionalinis egzaminų centras ir Ugdymo plėtotės centras organizavo seminarus „Technologijų mokyklinis brandos egzaminas: sėkmės, patirties apibendrinimas“. Technologijų mokyklinio brandos egzamino kandidatų vadovai (vidurinio ugdymo technologijų mokytojai ir profesinio mokymo įstaigų profesijos mokytojai), vertinimo komisijų nariai bei pirmininkai (130 pedagogų iš visos Lietuvos) seminaruose pasidalino egzamino įgyvendinimo sėkmėmis, teikė psiūlymus vertinimo kriterijų projektui, susipažino su Brandos darbo projektu.

2014 m. birželio 9 d. 14 val. kviečiame ugdymo įstaigų administracijos atstovus, savivaldybių administracijų specialistus (švietimo skyrių, švietimo centrų), atsakingus už technologinį ugdymą, dalyvauti konsultacijoje internetu, pasidalyti egzamino organizavimo ir vykdymo patirtimi. Į klausimus, transliacijos dalyvių pateiktus raštu, atsakys Švietimo ir mokslo ministerijos, Nacionalinis egzaminų centro ir Ugdymo plėtotės centro atsakingi specialistai.  

Transliacijos internetu administratorius Aurimas Pečkys, el. p. aurimas.peckys@upc.smm.lt. 

Prisijungimo adresas http://193.219.137.6.

Pažyma 2014-06-05.pdf
Transliacijos_programa.docUgdymo plėtotės centras

Alė Vilutienė, Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė, ale.vilutiene@upc.smm.lt, (8 5) 277 2194 (Ugdymo plėtotės centras)
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.